Menu
Your Cart
Depoms.com'da Kargo Ücretsiz ! Instagram'da @depoms'u takip et fırsatları kaçırma.

Güncel Konular RSS

30 May 3 Adımda Mükemmel Çanta Seçimi
0 2870
Biz kadınlar asla ama asla iyi seçilmiş bir çantanın yaratacağı etki gücünü hafife almayız. Çünkü biliriz ki; Kullandığımız Çanta Modeli zevkimize, kişiliğimize, tarzımıza dair pek çok unsur içerir ve..
25 May Doğru Sırt Çantası Nasıl Seçilir?
0 13770
Doğru sırt çantası seçiminizin günlük hayatımızda önemli bir yere sahip olduğu bir gerçek. Nasıl bir sırt çantası taşıyacaksınız, nelere dikkat edeceksiniz, gibi konuları bu yazımızda elimizden geldiğ..
15 Sep Sevgiliye Hediye Çanta Modelleri
0 857
Öncelikle sevgilinize iyi bir hediye seçmek istiyorsanız, sevgilinizi çok iyi tanımanız gerekmektedir. Sevgilinizin hobileri, sevdiği veya sevmediği şeyler, yaşı, yaşadığı ortam, giyim tarzı, buna ben..
15 Sep Anneler İçin Çanta Modelleri
0 934
Anneler günü için geri sayım başladı. Tabi ki hepimizin aklındaki soru anneme bu sene anneler gününde nasıl bir hediye alsam ve böylece hediye konusu da gündeme gelmiş oldu. Bir kadını gardıropuyla il..
15 Sep 2018 Yazlık Bayan Çanta Modelleri
0 1013
Bayanlar için giyim konusu her ne kadar en özel yere sahip olsa da diğer bir yandan tamamlayıcısı olan aksesuarları da çok önemlidir. Bayanların böyle anlar için en önemli aksesuarları tabi ki bir bir..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)