Menu
Your Cart
Depoms.com'da Kargo Ücretsiz ! Instagram'da @depoms'u takip et fırsatları kaçırma.

Depoms Blog RSS

30 May 3 Adımda Mükemmel Çanta Seçimi
0 3086
Biz kadınlar asla ama asla iyi seçilmiş bir çantanın yaratacağı etki gücünü hafife almayız. Çünkü biliriz ki; Kullandığımız Çanta Modeli zevkimize, kişiliğimize, tarzımıza dair pek çok unsur içerir ve..
25 May Doğru Sırt Çantası Nasıl Seçilir?
0 15708
Doğru sırt çantası seçiminizin günlük hayatımızda önemli bir yere sahip olduğu bir gerçek. Nasıl bir sırt çantası taşıyacaksınız, nelere dikkat edeceksiniz, gibi konuları bu yazımızda elimizden geldiğ..
15 Sep Sevgiliye Hediye Çanta Modelleri
0 930
Öncelikle sevgilinize iyi bir hediye seçmek istiyorsanız, sevgilinizi çok iyi tanımanız gerekmektedir. Sevgilinizin hobileri, sevdiği veya sevmediği şeyler, yaşı, yaşadığı ortam, giyim tarzı, buna ben..
15 Sep Kadınların En Önemli Aksesuarı; ÇANTA
0 944
Bir kadının kıyafetlerini tamamlaması için belli başlı aksesuarları vardır. Ancak bu aksesuarlar içerisinde vazgeçmenin mümkün olmadığı kadınlarla özdeşleşmiş bir aksesuar var ki o da çantalardır. ..
15 Sep Anneler İçin Çanta Modelleri
0 1009
Anneler günü için geri sayım başladı. Tabi ki hepimizin aklındaki soru anneme bu sene anneler gününde nasıl bir hediye alsam ve böylece hediye konusu da gündeme gelmiş oldu. Bir kadını gardıropuyla il..
15 Sep 2018 Yazlık Bayan Çanta Modelleri
0 1128
Bayanlar için giyim konusu her ne kadar en özel yere sahip olsa da diğer bir yandan tamamlayıcısı olan aksesuarları da çok önemlidir. Bayanların böyle anlar için en önemli aksesuarları tabi ki bir bir..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)